Dağıtım bölgeleri:  
 
Anlaşmalı kargolar ile tüm Türkiyeye Dağıtım Yapılmaktadır.
 
 İstanbul ; 
 Operasyonumuzun kusursuz yürümesi için Anadolu yakasında Kartal ve Avrupa Yakasında Haliç Hattı ( Göktürk , Sarıyer'e sevkiyatımız vardır ) son noktalarımızdır. Bakırköy, Ataköy ve Yeşilköy'e sadece Cumartesi günleri sevkiyatımız vardır.
 
 
 
 
 
Adalar, Tuzla,  Kilyos vb uzak noktalara Anlaşmalı kargolar ile teslimat yapmamaktadır. 
 
İrem Hanim Çiftligi  İstanbul teslimatı zaman aralığı:
 
Sabah 09:00 itibariyle her gün sipariş dağıtımına başlıyoruz ve akşam 20:00’ye kadar tamamlıyoruz.
 
Siparişinizi verdiğinizde ve teslimat süresini seçtiğinizde, farklı bir zaman seçmediğiniz sürece bir sonraki gün teslimatınız gerçekleşmektedir 
 
İrem Hanim Çiftligi’nin eve teslimat saatleri ve ücreti ne kadardır?
 
Teslim Zamanı Teslimat Saat Aralığı Minumum Sipariş Teslimat Ücreti
 Tüm Gün Teslimatı 09:00 - 18:00 100 TL ---
       
  • Sadece Pazar günleri teslimat yapılamamaktadır.
 
•Tüm müşterilerimiz için teslimat sürelerini geciktirmemek adına şoförlerin teslimatı yapılan ürünleri denetleyemeyeceğini unutmayınız. Siparişinizde herhangi bir yanlışlık yapılmış ise, lütfen [email protected]  e-posta adresi aracılığıylaİrem Hanim Çiftligi  Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz. 
 
•Kötü hava koşulları ve beklenmedik trafik sıkışıklıkları söz konusu olduğunda, seçmiş olduğunuz teslimat sürelerini ertelemek veya askıya almak durumunda kalabiliriz. Bir erteleme yapılırsa, müşteri hizmetleri temsilcimiz teslimat konusunda tarafınızı bilgilendirmek için telefon veya e-posta yoluyla size ulaşacaktır.